Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, пл. Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

22 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води. У цей день у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів, адже більше мільярда людей на планеті використовують неякісну воду.

Більшість українців споживають воду з поверхневих водних джерел - річок, водосховищ, зокрема з Дніпра забезпечується водою близько 2/3 населення України.

ЗБЕРЕЖЕМО ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЕСНЯНІ ДИВА ПРИРОДИ!

Шановні сумчани! Сподіваємось, що ми задумаємось над тим, що краще: милуватися нам, нашим дітям, внукам цим дивовижним витвором природи, чи продовжувати його і надалі знищувати собі та природі у збиток? Просимо Вас не продавати і не купувати ранньоквітучі рослини, збережемо для нащадків весняні дива природи!

Очікується, що перші букети первоцвітів уже з’явилися на ринках Сумщини. Як наслідок – навколо міст в природі ви вже не знайдете жодних первоцвітів.

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО 20-РІЧЧЯ «ДЕСНЯНСЬКО-СТАРОГУТСЬКОГО»

На базі Обласного комунального закладу «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека» 05.03.2019 Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації  організовано і проведено урочисті заходи до двадцятиріччя створення національного природного парку «Деснянсько-Старогутський» та десятиріччя від дня заснування біосферного резервату «Деснянський».

З вітаннями і побажаннями успіхів у нелегкій природоохоронній справі виступили представники органів державної влади, місцевого самоврядування та наукових закладів області.

НЕДОТРИМАННЯ ВИСНОВКУ ПРО ОВД МОЖЕ СТАТИ ПРИЧИНОЮ ЗУПИНКИ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА

Суб'єкт госпо­дарювання після отримання висновку з оцінки впливу на довкілля має здійснювати післяпроектний моніторинг щодо дотримання його умов (частина перша статті 13 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля») та інформувати про результати моніторингу Мінприроди чи уповноважений територіальний орган, який видавав висновок.

НОВІ ОБ’ЄКТИ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ

Для успішної реалізації цілей Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року завдяки наполегливій спільній роботі органів державної влади, місцевого самоврядування та науковців збільшено площу природно-заповідного фонду Сумської області на 423,1463 га. Особлива подяка лісокористувачам області за роботу з охорони та збереження лісових територій області!

З метою збереження цінних природних комплексів рішенням Сумської обласної ради від 22.02.2019 «Про зміни в мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду області» оголошено об’єктами природно-заповідного фонду місцевого значення – заказники: «Краснопільський», «Грузне», «Довжик», «Перекопівський», «Максимівський» та пам’ятка природи – «Андріяшівський дуб».