Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, пл. Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Діти Створюють Країну

Громадська організація "Українські Креативні Реформатори" запрошує взяти участь в 30 конкурсах міжнародної програми "Діти Створюють Країну"

Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей у світі.

Ключове завдання програми – трансформувати свідомість дітей, від мислення “споживачів” до моделі “творців”, які беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни та нашої планети Земля.

Вік учасників: до 18 років

Прийом заявок та робіт: до 1 липня 2018 року.

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ - 2018

Щороку у третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова для весняного оновлення, в Україні проводиться День Довкілля.

Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. Проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження природно-заповідних територій та об’єктів, поширення екологічних знань.

СУМСЬКА ПЕРЛИНА ЗАПОВІДНОГО СТЕПУ

18 квітня 2018 року у актовій залі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась еколого-краєзнавча конференція «Сумська перлина заповідного степу», присвячена 90-річчю створення природного заповідника «Михайлівська цілина».

У ході конференції було висвітлено історію створення, природоохоронне та освітнє значення найстарішого об’єкту природно-заповідного фонду Сумщини загальнодержавного значення, а також проблемні питання, що пов’язані з його функціонуванням.

 

ЗМІНИ У ПРИРОДООХОРОННОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ

23 березня 2018 року прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища"

Внесено зміни до Закону України "Про природно-заповідний фонд України".
 

ПІДТРИМАНО ІНІЦІАТИВУ УКРАЇНСЬКОГО СТЕПОВОГО ПРИРОДНОГО ЗАПОВІДНИКА НАН УКРАЇНИ СТОСОВНО ПРОВЕДЕННЯ «ДНЯ СТЕПУ»

У 2018 році відзначення «Дня Степу» в Сумській області проходитиме під егідою природного заповідника «Михайлівська цілина» у рамках міжнародної конференції з нагоди 90-річчя природного заповідника

Естафету проведення «Дня Степу»  Сумщина прийняла від Запорізької області, де у 2017 році вперше на Україні було проведено свято у заповіднику «Кам’яні Могили».

«СУМСЬКА ВЕСНА – 2018»

У зв’язку з відзначенням Дня Довкілля, Міжнародного Дня Землі та Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища Сумська обласна організація Українського товариства охорони природи оголошує в період з 02.04.2018 по 10.05.2018 проведення місячника «Сумська весна-2018».

Департамент екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації закликає підтримати ініціативу в організації та проведенні місячника «Сумська весна – 2018».