Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, пл. Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ»

Мета акції - привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

У рамках проведення щорічної екологічної акції «Посади дерево миру» адміністрація регіонального ландшафтного парку «Сеймський» взяла активну участь у висадці саджанців фруктових дерев.

ЗБАЛАНСОВАНІ МІСТА: ВПРОВАДЖЕННЯ ІДЕЙ ЗЕЛЕНОГО ПЛАНУВАННЯ, ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВА В УКРАЇНІ

4 грудня в м. Києві відбудеться Всеукраїнська конференція "Збалансовані міста: впровадження ідей зеленого планування, проектування та будівництва в Україні".

До участі у конференції запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад, наукових установ, громадських природоохоронних організацій, спеціалісти з організації та впровадження ідей зеленого будівництва, ЗМІ.

GREEN MIND - 2018

21-23 листопада у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, пр-т Броварський, 15) відбудеться Міжнародний форум INNOVATION MARKET - 2018.

У заходах форуму візьмуть участь міжнародні експерти Програми ООН з навколишнього середовища, представники Мінекономрозвитку, Мінприроди, органи екологічної стандартизації, сертифікації та маркування.

Оргкомітет Міжнародного форуму для сталого розвитку бізнесу запрошує взяти участь у заходах форуму.

РЕЙДОВА РОБОТА ГЕТЬМАНСЬКОГО НПП

30 жовтня рейдовою групою Охтирського природоохоронного науково-дослідного відділення Гетьманського національного природного парку  о 20 год. були виявлені громадяни, які здійснювали браконьєрський вилов раків способом ручного збирання з підсвічуванням в темну пору доби

Своїми діями громадяни завдали шкоди державі на суму 11970,00 грн. По даному факту адміністративні справи дооформлюються та будуть передані до суду.

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2019-2021 РОКИ

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», проводиться громадське обговорення проекту Програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2019-2021 роки.

Проект Програми розроблено відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.10.2018 № 621-ОД.

 

ДОДАТКОВІ НАДХОДЖЕННЯ КОШТІВ У МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ

Одним з ефективних та додаткових шляхів наповнення бюджетів органів місцевого самоврядування, відповідно територіальних громад, є продаж права оренди на земельні ділянки державної форми власності, несільськогосподарського призначення.

На земельному аукціоні, організованому Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації 26 жовтня цього року, продано право оренди двох земельних ділянок водного фонду державної власності загальною площею понад 49 га, які будуть використовуватися для рибогосподарських потреб.