Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

Доступ до публічної інформації

Оновлено 11.01.2021

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов'язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

НАБОРИ ДАНИХ, ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ ОПРИЛЮДНЕННЮ У ФОРМІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ

Запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача:

  • усно (безпосередньо в Департаменті захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації, каб. № 61, 5 поверх)
  • телефоном за № (0542) 62-97-99; 63-28-29
  • електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • письмово за адресою: 40000, м. Суми, майдан Незалежності, 2,  Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації

Форми запитів на інформацію можна отримати в Департаменті захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації в каб. 61.

Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації в Департаменті захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації - Вілінська Вікторія Іванівна, тел. (0542) 62-97-99.

У кабінеті 61 визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями.


Форма запиту на доступ до публічної інформації

Порядок надходження та опрацювання запитів на публічну інформацію в Департаменті захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації (наказ директора Департаменту від 13.05.2020 № 30-ОД, зареєстрований в Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м.Суми) 18 травня 2020 року за № 118/118)

Перелік видів публічної інформації, розпорядником якої є Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації

Інформація про систему обліку (реєстр) публічної інформації Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації у 2020 році 

Інформація про систему обліку (реєстр) публічної інформації Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації у 2021 році     

Звіти щодо задоволення запитів на інформацію

* * *                            

Звіти про розгляд запитів та інформація про систему обліку (реєстр) публічної інформації Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації