Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

Депутати відмовили у клопотанні щодо надання надр у користування

14 січня  в приміщенні Сумської обласної ради відбулося засідання постійної комісії з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства. Провів засідання постійної комісії її голова – депутат обласної ради Володимир ТОКАР. В роботі засіданні взяв участь начальник управління паливно-енергетичного комплексу та раціонального використання природних ресурсів Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації Євген СУПРУН.

Результатом роботи засідання стала відмова у клопотанні товариств з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Нафтогазекологія» та «Науково-виробнича корпорація «Український енергетичний союз» щодо надання надр у користування. Своє рішення депутати аргументували тим, що дані підприємства не надали достатньої інформації щодо своєї діяльності та не в повному обсязі виконують соціально-економічні зобов’язання й угоди перед територіальними громадами.