Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

Цікавий урок про збереження водних ресурсів пройшов у Тростяцецькій школі

Що ми можемо зробити для збереження води вже сьогодні? Таке питання поставили перед собою учні 9-х класів Тростянецької спеціалізованої школи № 3 на уроці природознавства 20 березня, який був присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів.

Захід організували та провели головний спеціаліст Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації В’ячеслав БЕРДНІКОВ та начальник відділу Боромлянського міжрайонного управління водного господарства Віталій КУЦЕНКО.

Всесвітній день водних ресурсів ­ 2015 присвячений проблемі охорони води та забезпечення сталого розвитку людства. Водні ресурси і спектр супутніх їм вигод лежать в основі скорочення бідності, економічного зростання та екологічної стійкості.

Учні із зацікавленням сприйняли надану інформацію та долучились до жвавого обговорення цієї теми.

«Сподіваємося, що ніхто не залишиться байдужим, і люди переглянуть своє ставлення до води, як до «колиски життя усього живого». Сподіваємося, що згодом і увесь світ, кожен громадянин тієї чи іншої країни замислиться над тим, чи економно він використовує воду. Це буде не так складно, адже такі самі діти, як і ми, є в інших країнах, ті, кому небайдужа доля нашої планети»,­ такі висновки зробили для себе учні з проведеного заходу.