Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

Шановні працівники водогосподарств!

Прийміть щирі сердечні вітання з нагоди Дня працівників водного господарства України! Своєю наполегливою працею Ви на високому професійному рівні реалізуєте державну політику в сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів країни, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків.

Більшості людей відомо, що життя зародилося у воді і вже звідти розповсюджується по всій землі. Кожній живій істоті на нашій планеті в більшій чи меншій мірі потрібна життєдайна волога. Сьогодні вже очевидно, що забезпеченість водними ресурсами є однією з найголовніших передумов існування та сталого розвитку суспільства. Адже вода забезпечує три найважливіших для людства функції: виробництво продовольства, виробництво енергії та промислової продукції і побутове водоспоживання. Тобто, вода необхідна у всіх сферах життя.

У цей святковий день бажаємо Вам всього самого найкращого! Успіхів Вам, здоров`я, щастя, родинного затишку та професійних досягнень. Хай Ваша праця сприяє тому, щоб ріки були чистими і повноводними, водні ресурси використовувались з максимальною ефективністю, а меліорований гектар працював з повною віддачею, забезпечуючи щедрі врожаї.