Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, пл. Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ НЕПРИДАТНІ ДО ВИКОРИСТАННЯ ПЕСТИЦИДИ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ БЕЗПЕЧНО

Протягом грудня 2017 року Міжрегіональним центром швидкого реагування Державної Служби України з надзвичайних ситуацій проведено роботи по перезатаренню непридатних до використання засобів захисту рослин у Липоводолинському районі

         З метою зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я населення кошторисом витрат та планом природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік було передбачено кошти на проведення робіт з екологічно безпечного збирання та перезатарення непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин у Липоводолинському районі (Московська, Синівська та Саївська сільські ради).

Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації проведено процедуру закупівлі послуг. Переможцем процедури закупівлі було визначено Міжрегіональний центр швидкого реагування Державної Служби України з надзвичайних ситуацій.

Протягом грудня проведено роботи по безпечному збиранню, упакуванню небезпечних речовин в сертифіковану, герметичну, жорстку, закриту тару. Зазначені ємності зберігаються у складських приміщеннях (двері, вікна закладені цеглою) до моменту вивезення на утилізацію.

В цілому було перезатарено 37,2 тонн непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин.