Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, пл. Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРИДБАНО МУЛОВСМОКТУВАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ М. ТРОСТЯНЕЦЬ

За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища придбано муловсмоктувальний автомобіль для м. Тростянець

Тростянецька районна державна адміністрація у квітні 2017 року звернулася до Сумської обласної державної адміністрації з клопотанням про  виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на придбання машини спеціалізованого призначення.

Такий автомобіль планувалося використовувати, у першу чергу, для відкачування рідких побутових відходів по місту Тростянець. Такі послуги здійснює комунальне підприємство Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».

Рішенням Сумської обласної ради від 28.04.2017 з обласного природоохоронного фонду було виділено кошти для Тростянецької міської ради для придбання машини для збору та транспортування побутових і промислових відходів виробництва (придбання муловсмоктувального автомобіля).

Техніка призначена для санітарного очищення колодязів, ливневих та каналізаційних відстійників від мулу та транспортування відходів до місця утилізації. Використання в роботі нової машини значно покращить санітарно-епідеміологічний, екологічний стан на території Тростянецької міської громади та якість надання послуг населенню.

Ключі від муловсмоктувального автомобіля урочисто вручав голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко.