Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ВИМОГ ДИРЕКТИВ ЄС У СФЕРІ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИРОДИ

5-7 червня 2018 року у с. Урзуф Донецької області на базі національного природного парку «Меотида» у рамках проекту APENA був проведений семінар «Імплементація вимог Директив ЄС у сфері збереження природи». Основна мета якого – підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища.

Семінар був організований Міністерством екології та природних ресурсів України за участю працівників НПП «Меотида» та Інституту зоології НАНУ для представників структурних підрозділів обласних державних адміністрацій у сфері екології.

Співробітникам обласних департаментів екології була представлена концепція наближення національного законодавства до європейських стандартів, у рамках якої було представлено та обговорено проект Закону України «Про території Смарагдової мережі». Обговорено втілення в життя вимог Оселищної та Пташиної Директив ЄС у світлі положень Бернської конвенції. Розглянуто основні аспекти збереження біорізноманіття на регіональному рівні, створення природоохоронних територій національного, європейського та міжнародного значення, а також практичних аспектів управління природними ресурсами в межах природно-заповідного фонду на регіональному рівні.