Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВСТАНОВЛЕНО ІНФОРМАЦІЙНІ ЩИТИ, ІНФОРМАЦІЙНО-ОХОРОННІ ТА МЕЖОВІ ЗНАКИ НА ТЕРИТОРІЯХ ТА ОБ’ЄКТАХ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

На виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2016-2018 роки за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на територіях 9 новостворених об’єктів природно-заповідного фонду встановлено 52 інформаційних знака.

Інформація стала наочною про розміщення таких об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення:

заказники – гідрологічні «Дружба», «Голубівський», загальнозоологічний «Куданівське болото», ботанічний «Куликівський» в Лебединському районі; ботанічний «Ряснянський» в Краснопільському районі; ландшафтний «Овлаші» в Роменському районі;

пам’ятки природи – гідрологічні «Криниця Свята», «Криниця в Редьчиному яру» в Роменському районі; ботанічна «Туранівські ялини» в Ямпільському районі.

За результатами проведення допорогових закупівель виконавцем даних робіт визначено ТОВ «РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «БІНГО». Встановлення знаків проводилося у період з 8 червня по 12 червня 2018 року у присутності землекористувачів, представників Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сподіваємось на сумлінність громадян щодо збереження встановлених знаків, проте попереджаємо, що їх пошкодження карається Законом.