Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРИРОДНИЙ ЗАПОВІДНИК «МИХАЙЛІВСЬКА ЦІЛИНА» ВПЕРШЕ ЗУСТРІЧАВ ІНОЗЕМНИХ ГОСТЕЙ

У рамках реалізації тристоронньої угоди про наукове співробітництво між Інститутом Цзі Ян Чжецзянського Університету землеробства та лісового господарства, Китайсько-Українським науково-дослідним інститутом "LifeSciences" та Сумським національним аграрним університетом розпочалося стажування студентів з Китайської Народної Республіки. 

25 липня 2018 року зустрічали студентів та викладачів КНР на території неораного цілинного степу Сумщини – природного заповідника «Михайлівська цілина».

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та ботаніки БОНДАРЄВА Людмила Миколаївна провела лекцію про лікарські рослини заповідника та їх цілющі властивості. Студенти були вражені красою незайманого степу.

Після екскурсії студенти та викладачі вирушили до садиб зеленого туризму, що знаходяться в селі Великі Луки. Вони відвідали декілька українських хат, познайомилися  ближче з українською культурою та відвідали польовий офіс природного заповідника «Михайлівська цілина».

Цікаве дослідження було зафіксовано під час візиту до Великих Лук. БАШТОВИЙ Микола Григорович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та ботаніки СНАУ, за допомогою дозиметра-радіометра виміряв рівень радіації на даній території – показник становив 0,01 мкЗв/год, при цьому аналогічний показник у місті становить 0,12 мкЗв/год, а допустимий рівень складає 0,3 мкЗв/год.