Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ

15 вересня 2018 року фахівці Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області та Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації долучилися до масштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach Day).

Вона проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожного року у треті вихідні вересня і проходить по всьому світу.

Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано в 1986 році, і з кожним роком він набуває все більшої популярності. Наразі проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбереж – Міжнародного дня чистих берегів.

Прибережні захисні полоси та акваторія водних об’єктів, що знаходяться на території Сумської області, також потребують розчистки від накопиченого сміття. З цього приводу 15 вересня 2018 року проведено екологічну акцію щодо прибирання прибережних захисних смуг уздовж річки Псел.

Просимо не бути байдужими та зберігати чистоту річок!