Департамент екології та охорони природних ресурсів

 

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління екологічної безпеки та дозвільної системи (факс) (0542) 63-28-39;
Управління природних ресурсів та заповідної справи (факс) (0542) 63-28-29

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ»

Мета акції - привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

У рамках проведення щорічної екологічної акції «Посади дерево миру» адміністрація регіонального ландшафтного парку «Сеймський» взяла активну участь у висадці саджанців фруктових дерев.

09 листопада 2018 року працівниками КЗ СОР «РЛП «Сеймський» спільно з представниками колективів та вихованців дитячих садків було висаджено саджанці абрикоса. Малеча спільно з вихователями висаджувала дерева. Справа хороша і корисна, а головне — добра. Бо людина має творити добро на землі для себе та інших. Ці чесноти прищеплюють дітлахам, користуючись народною мудрістю «що посієш, те й пожнеш». Добрі справи говорять самі за себе.

Завідувач дитсадка «Зірочка» Лариса Шпетна схвально відгукнулася про акцію. «Ми вирішили об’єднати зусилля колег, діток та працівників КЗ СОР «РЛП «Сеймський» у справі піклування про майбутнє через покращення екології сьогодні. У цьому почині ми бачимо набагато глибший зміст, щоб замислитися про те добро, яке ми всі разом можемо зробити: посадити дерева, квіти і подарувати радість, підтримку одне одному», — поділилася з нами Лариса Валеріївна.

Керівництво КЗ СОР «РЛП «Сеймський» наголошує, що екологічна акція «Посади дерево миру» є безстроковою. Тож запрошуємо всіх небайдужих громадян приєднатися до акції та внести власний внесок в озеленення нашої країни.