Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ЕКОЛОГІЧНІ ЗАНЯТТЯ У МУЗЕЇ ЛІСУ

З нагоди відзначення Дня водно-болотних угідь у Музеї лісу Тростянецького лісового господарства для вихованців гуртка КЗПО Тростянецького палацу дітей та юнацтва проведено екологічне заняття на тему «Водно-болотні угіддя і біорізноманіття».   

 На занятті  діти дізналися, що водно-болотні угіддя – це ресурс, який має велике екологічне, культурне, наукове та рекреаційне значення.

 Вони відіграють дуже важливу роль в екосистемі, оскільки є одним з найбільших джерел прісної води та природним місцем проживання для багатьох водоплавних тварин та рослин, допомагають зменшити вплив повеней, продукують кисень та допомагають у боротьбі зі змінами клімату, тому заслуговують на особливу увагу та збереження. А закріпили юні природолюби набуті знання виконуючи різноманітні екологічні завдання, розгадуючи ребуси  та створивши екологічний колаж «Збережемо болото». 

 Заняття проведені заступником начальника відділу екологічної освіти Гетьманського національного природного парку Наталією Євдокимовою, керівником гуртка «Туристсько–краєзнавчі сплави та походи» Ларисою Усенко та помічником лісничого Нескучанського лісництва Михайлом Красніковим.