Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Одним із найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів. Ліснаше найбільше природне багатство. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної України.

Праця лісівників Сумщини, котра спрямована на збереження та примноження цього національного скарбу, сьогодні дуже важлива.

Сьогодні як ніколи важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, охороняти і підвищувати ефективність лісового господарства для блага, розвитку і процвітання нашого району та нашої країни. Ліси – це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров’я людини.

Сподіваємось, що важка наполеглива праця лісівників щодо збереження, охорони та відтворення лісового покриття Сумщини буде для всіх взірцем.

День працівника лісу – не лише професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся золотої осені, а й ще своєрідний іспит їхнього ставлення до рідної природи і до лісу.

Щиро бажаємо Вам нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку!