Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МІГРУЮЧИХ ПТАХІВ - 2020

У другу суботу жовтня відзначається Всесвітній день мігруючих птахів. Історичною передумовою установи цього Дня стала Міжнародна конвенція з охорони птахів, підписана в 1906 році.

Всесвітній день мігруючих птахів проходить під егідою Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин і Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів. Ці обидві міжнародні угоди є частиною Екологічної програми ООН.

Для ознайомлення майбутніх учителів з важливістю цього Дня спеціалістами відділу природно-заповідного фонду та біоресурсів Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації проведено тематичну лекцію для студентів 2 курсу природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

Основною дидактичною метою лекції було розширення знань майбутніх вчителів про мігруючих птахів, їх місцях проживання та шляхах пересування, важливості ратифікованих міжнародних угод у збереженні птахів та середовищ їхнього існування. Особлива увага була приділена значенню збереження мігруючих видів і погодження державами ареалу заходів, що вживаються для цих цілей там, де це можливо і необхідно, приділяючи особливу увагу мігруючим видам та середовищ їхнього існування, а також сприятливого статусу збереження мігруючих видів водно-болотних птахів.

Впевнені, що отримана інформація буде використана в освітньому процесі майбутніми педагогами.