Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ У ГЕТЬМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПАРКУ ТА ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКІЙ СЮН

Відкривати для себе щось нове – завжди цікаво і корисно.

 З метою ознайомлення з особливостями природи рідного краю, налагодження партнерських зв’язків, обміну досвідом з організації натуралістичної роботи зі школярами за співпраці Гетьманського національного природного парку, КЗПО «Палац дітей та юнацтва» Тростянецької міської ради для вчителів  природничих дисциплін Тростянецької міської ради 7 жовтня відбувся семінар – практикум  на базі Великописарівської станції юних натуралістів.

Директор Великописарівської СЮН Драгун Зоя Петрівна та методист закладу Мовчан Ольга Миколаївна поділилися з присутніми організацією науково-дослідницької роботи з вихованцями, зокрема на території еколого-пізнавальної стежки «Дивосвіт Слобожанщини» Гетьманського національного природного парку  та секретами виконання квіткових килимів та скульптур на Всеукраїнському конкурсі флористики та фітодизайну. Вчителі мали можливість на дослідних ділянках ознайомитися з видовим складом однорічних та багаторічних рослин, особливо цікавими для всіх виявилися рослини релікти та ендеміки. Побували учасники заходу й на  екскурсії  еколого-пізнавальною стежкою  «Дивосвіт Слобожанщини» та рекреаційних ділянках Гетьманського національного природного парку, де радо зустрічали  фахівці відділу еколого – освітньої роботи та рекреації  Обідець Михайло Петрович та Кривонос Сергій Степанович. Вчителі поповнили свої знання про склад Червонокнижних представників флори і фауни та збагатилися відомостями про історико – культурну спадщину даної території .

Час минув дуже швидко, але теплі приємні враження від Великописарівщини залишаться надовго!