Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

П’ЯТІ СУМСЬКІ НАУКОВІ ГЕОГРАФІЧНІ ЧИТАННЯ

09-10 жовтня 2020 року на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка відбулась Всеукраїнська наукова конференція «П’яті Сумські наукові географічні читання».

Організатори заходу – природничо-географічний факультет та Сумський відділ Українського географічного товариства.

У роботі конференції взяли участь представники Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації та вчені провідних наукових центрів України. У наукових доповідях учасники конференції окреслили актуальне коло питань, пов’язаних із найважливішими проблемами сучасних регіональних географічних досліджень, географічної науки і освіти, а також збереження ландшафтного різноманіття.

Значення подібних заходів важко переоцінити, оскільки оприлюднена інформація може бути використана при підготовці «Екологічного паспорту Сумської області», «Доповіді про стан навколишнього природного середовища Сумської області», як доповнення до наукових обґрунтувань створення нових та розширення існуючих об’єктів природно-заповідного фонду, а також розробки на них положень, розширення екологічної та Смарагдової мережі Сумської області.