Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ПРОВЕДЕНО РОБОТИ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЩИТІВ, ІНФОРМАЦІЙНО-ОХОРОННИХ ТА МЕЖОВИХ ЗНАКІВ НА ТЕРИТОРІЯХ ТА ОБ’ЄКТАХ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2019-2021 роки за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Сумської області на територіях 7 новостворених об’єктах природно-заповідного фонду встановлено 49 інформаційних знаків державного зразка.

Сподіваємось на сумлінність громадян щодо збереження встановлених знаків, проте попереджаємо, що їх пошкодження карається законом.

Інформація стала наочною про розміщення таких об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення: заказники − ландшафтний «Межирицький» (Лебединський район); гідрологічні «Максимівський» та «Смирновський» (Білопільський район); ландшафтний «Княжицький» та «Микитівський» (Ямпільський район); гідрологічні «Панський став» та «Кияницький» (Сумський район).

Встановлення знаків проводилося у період з 15 по 20 жовтня 2020 року у присутності землекористувачів, представників Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування.