Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації  щиро вітає природничо-географічний факультет Сумського державного педагогічного університету імені A. C. Макаренка з 90-річчям від дня заснування.

З нагоди свята висловлюємо глибоку подяку професорсько-викладацькому складу факультету за досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців, екологічного виховання студентської та учнівської молоді.

Факультет займає гідну позицію серед структурних підрозділів університету, а ця дата є ще однією приємною нагодою відзначити Ваш високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю. Багато вчених і викладачів Вашого факультету, тисячі його випускників зробили гідний внесок у розвиток української та світової природничої науки.

Прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя, добробуту, нових успіхів у праці й навчанні всім працівникам та ветеранам факультету, а випускникам – добрими справами зміцнювати і підтримувати авторитет і славу навчального закладу.

Сподіваємося на подальшу наукову та освітню співпрацю у справі збереження навколишнього природного середовища!