Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

СВЯТО ВЛАСНИМИ РУКАМИ

Щоб підготуватися до Нового року зовсім не обов’язково купувати дорогі новорічні прикраси. Святковий настрій можна легко і швидко створити своїми руками, не завдаючи шкоди природі та довкіллю.

У наш час декоративні композиції набувають все більшої популярності. Саме навколо цієї ідеї й об’єднались Гетьманський національний природний парк, КЗПО «Палац дітей та юнацтва» Тростянецької міської ради,  Нескучанське лісництво державного підприємства «Тростянецьке  лісове господарство» та Тростянецька публічна бібліотека. А якщо залучити до цього процесу дітей, то заняття стане справжнім полем для творчості.

16.12.2020 у Тростянецькій публічній бібліотеці було проведено Майстер-клас зі створення новорічних святкових композицій , що є продовженням роботи фестивалю біологічних колекцій «Природа навколо нас», започаткованого минулого року.

Помічник лісничого Тростянецького  лісового господарства Красніков М.О. для юних природолюбів  КЗПО Палацу дітей та юнацтва  поділився секретами підбору рослин та наголосив на тому, що у композиції повинен дотримуватися баланс поєднання відтінків і комбінацій різних рослин.

Вихованці гуртка з задоволенням допомагали створювати букети з природних матеріалів: туї західної,золотистої; тиса ягідного; ялівцю середнього,  звичайного,  китайського;  кизильнику;  барбарису  звичайного, Оттавського  тощо. Заступник начальника відділу еколого-освітньої роботи Гетьманського НПП Євдокимова Н. та керівник гуртка Усенко Л. відкрили «Скарбничку оригінальних ідей» та розповіли дітям як правильно декорувати композиції гілочками з пінопластом, ягодами,  шишками, сухоцвітами та коли краще заготовляти такий матеріал.

Усі учасники заходу активно працювали, проявляючи свою творчість. Як результат, були створені чудові композиції, які будуть прикрашати приміщення бібліотеки та  радувати її відвідувачів.

По завершенню кропіткої роботи учасників заходу працівники бібліотеки пригостили солодощами та смачним чаєм. Отак легко на проведеному заході поєдналися дитяча креативність та екологічне виховання.

Радіємо й цінуємо кожну нагоду зустрітися з творчими та цікавими людьми, об’єднаних однією метою.