Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

МОНІТОРИНГ НАСЛІДКІВ ВИКОНАННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Громадськість зможе своєчасно отримувати інформацію про наслідки для довкілля та здоров’я громадян в ході реалізації документів державного планування

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1272 затверджений Порядок здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

Відповідно до вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» органи виконавчої влади та місцевого самоврядування при підготовці стратегій, планів, програм та програмних документів мають розробляти заходи з моніторингу наслідків їх виконання для довкілля та здоров’я населення з урахуванням результатів громадського обговорення та відповідних консультацій, які допоможуть:

-         своєчасно виявити негативні наслідки, що можуть виникнути у ході виконання документів державного планування;

-         запобігти, зменшити вплив та прорахувати компенсацію;

-         виявити не передбачений звітом про стратегічну екологічну оцінку можливий негативний вплив на довкілля та здоров’я громадян.

За результатами моніторингу громадськість зможе своєчасно отримувати інформацію про наслідки для довкілля та здоров’я громадян в ході реалізації документів державного планування.

Порядок здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення можна знайти за посиланням  https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-zdijsnennya-monitoringu-naslidkiv-vikonannya-dokumenta-derzhavnogo-planuvannya-dlya-dovkillya-u-tomu-chisli-dlya-zdorovya-naselennya-1272-161220