Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА АКЦІЯ «НАГОДУЙ ПТАХІВ ВЗИМКУ»

Збереження природи планети Земля – одне з найважливіших завдань сучасності. Тваринний світ нашої області вирізняється багатоманітним видовим складом, серед якого особливе місце посідають птахи. Кожен вид – це невід’ємна частина природи, що відіграє свою важливу, хоч іноді непомітну для людей роль.

Це наші сусіди, з якими ми повинні уживатися; це, насамперед, одна з ланок у величезному колі взаємозв’язків у природі, і поводитися з ними треба розумно, знати та оберігати.

За участі Департаменту захисту довкілля та енергетики, Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також державних підприємств сфери його управління, установ природно-заповідного фонду області: природного заповідника «Михайлівська цілина», національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», Гетьманського національного природного парку та Комунального закладу Сумської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський», закладів загальної середньої та позашкільної освіти підтримано ініційованою Державним агентством лісових ресурсів України загальнодержавну акцію «Нагодуй птахів взимку».

З метою виховання в дітей та учнівської молоді любові та поваги до навколишнього середовища в закладах освіти області у грудні 2020 року проведено інформаційно-просвітницькі заходи, виховні години, бесіди, тематичні екологічні уроки. Крім того, на територіях закладів освіти, скверах, парках населених пунктів, а також на території лісогосподарських підприємств області розміщено годівнички.

Відтепер учні кожного дня будуть приходити до власноруч виготовлених годівничок, щоб почастувати птахів різними смаколиками та впевнитися, що вони не голодні.