Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

11 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАПОВІДНИКІВ І НАЦІОНАЛЬНИХ ПАРКІВ

День заповідників і національних парків (International Mountain Day) у світі почали вперше відзначати у 1997 році з ініціативи Всесвітнього фонду дикої природи (World Wide Fund for Nature).

Сучасна мережа природних заповідників та національних природних парків України сформувалась внаслідок праці багатьох поколінь природоохоронців і відіграє важливу роль у вирішенні проблем збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, підтримці екологічного балансу в країні, формуванні світоглядних орієнтирів людини та суспільства вцілому.

Сумщині є чим пишатися, оскільки серед територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення на території області функціонують природоохоронні установи: Природний заповідник «Михайлівська цілина», Національний природний парк «Деснянсько-старогутський» та Гетьманський національний природний парк.

Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації щиро вітає працівників природоохоронних установ області. Ваша щоденна праця, професіоналізм та самовідданість – це вагомий вклад в покращення якості довкілля Сумщини.

Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому. Зичимо всім Вам добра і злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання!