Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ЗИМОВИЙ ОБЛІК МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН НА ТЕРИТОРІЇ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

20.01.2021 розпочався облік мисливської фауни на території мисливських угідь Сумської області, що є обов’язковим для всіх користувачів мисливських господарств і проводиться щорічно після завершення сезону полювання.

Обліки здійснюються з метою забезпечення раціонального використання мисливського фонду. У результаті відбувається визначення видового складу, встановлюються місця проживання тварин, їх міграції, територіального розміщення, чисельність у різних угіддях тощо.

За результатами таксації оцінюється та планується діяльність, визначаються норми добування на наступний мисливський сезон, за потреби, приймаються рішення щодо необхідності часткової або повної заборони полювання на певний вид тварин, визначається динаміка їх чисельності. Особлива увага звертається на відповідність фактичної чисельності мисливських тварин до оптимальної чисельності, визначеної матеріалами мисливського впорядкування.

Після закінчення обліку мисливствознавці узагальнять отриману інформацію і підготують проекти лімітів використання мисливських тварин у сезон полювання 2021-2022 рр.

 Довідково: щорічний   облік мисливської фауни здійснюється відповідно до ст. 30, 37 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», ст. 56 Закону України «Про тваринний світ»