Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СНАУ

11 березня 2021 року студенти спеціальностей «Екологія» та «Туризм» Сумського національного аграрного університету заслухали лекцію головного спеціаліста відділу природно-заповідної справи та біоресурсів Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації Владислава Вертеля.

Студентам та викладачам представлена доповідь за темою «Використання об’єктів природно-заповідного фонду для вдосконалення системи екологічної освіти, рекреації та туризму».

Слухачам була надана детальна інформація про кількісні та якісні характеристики природно-заповідного фонду Сумської області, наявні напрацювання із його використання в еколого-освітній, рекреаційній та туристичній діяльності, про перспективи розвитку зазначених напрямів роботи, а також про структуру Департаменту захисту довкілля та енергетики, його функції, порядок працевлаштування у цій установі та вимого до претендентів на посади.

Лекція була змістовною, інформативною, викликала значну зацікавленість у її проблематиці як з боку студентів, так і викладачів.

Дякуємо Сумському національному аграрному університету за можливість такого спілкування і сподіваємося на подальше продовження плідної співпраці!