Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗШИРЕННЯ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ

Фахівцями відділу природно-заповідного фонду та біоресурсів Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації 5 квітня 2020 року разом з науковцями Сумського національного аграрного університету, керівництвом природного заповідника «Михайлівська цілина», громадськими активістами Роменського району проведено робочу зустріч з керівництвом та місцевими жителями Андріяшівської територіальної громади.

В ході жвавої дискусії обговорено питання,  що хвилювали місцевих жителів щодо можливості використання територій проектованих заказників та національного природного парку «Верхньосульський».

Під час наради в селі Ярошівка роз’яснено мету створення та пропонований режим використання ландшафтного заказника місцевого значення «Деревлянки». Місцевих жителів ознайомлено з процедурою оголошення, перевагами і наслідками для територіальних громад створення нових природно-заповідних об’єктів. Отримані від місцевих жителів пропозиції та побажання щодо нових і розширення вже існуючих заповідних об’єктів буде враховано у планах  розвитку екологічної мережі району.

Під час поїздки проведено моніторинг стану об’єктів природно-заповідного фонду Роменського району.