Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

УЧАСТЬ В ЕКОЛОГІЧНІЙ АКЦІЇ «ОЗЕЛЕНЕННЯ ПЛАНЕТИ»

10 квітня 2021 року працівники Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації разом з лісівниками Державного підприємства «Краснопільське лісове господарство» долучилися до реалізації глобальної екологічної акції «Озеленення планети», що проходить  за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства лісових ресурсів України.

Мета акції - привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж України у світі та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами.

В рамках проекту лісові культури сосни звичайної та дубу звичайного висаджено на ділянці 25 кварталу 15 Великобобрицького лісництва на загальній площі 1,2 га.

Спільними зусиллями усіх учасників заходу було висаджено понад 4,3 тис. одиниць садивного матеріалу на попередньо підготовленій лісовій ділянці.

Усі показали чудовий результат, для одних учасників це новий досвід, для інших – щоденна справа, але головна ціль досягнута, і свій внесок у створення нових зелених насаджень зроблено!