Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ЩОРІЧНА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Працівники Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації 23 квітня приєдналися до щорічної акції «За чисте довкілля» прибравши берег річки Сумка та території міста Суми від сміття.

Метою акції є благоустрій території населених пунктів та привернення уваги громадськості до проблем засмічення навколишнього природного середовища, поводження із відходами, а також підвищення екологічної свідомості громадян.

Для кожного із нас Україна починається з рідної домівки, з тієї вулиці, якою ми ходимо щодня. Усе між собою пов’язане: сміття на вулицях – це результат засміченого розуму, безладу в головах!.. Наводячи лад ззовні ми впорядковуємо щось всередині себе і навпаки. Поки ми самі й наші діти не почнемо дбати про чистоту вулиць міста – ніхто нам порядок не наведе. Велике значення у вихованні культури поведінки дітей має особистий приклад батьків та вчителів.

Бажання жити в прекрасному місті, серед щасливих людей, пишатись землею, багатою прекрасними краєвидами – мрія кожної людини.

Запрошуємо долучитись до цієї акції всіх небайдужих! Пам’ятайте, що наше місто – це наш спільний дім, і чистота в ньому залежить, у першу чергу, від кожного з нас. Любіть і бережіть рідне місто!