Департамент захисту довкілля та енергетики  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40030 
Приймальня (0542) 62-97-99; 
Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності (0542) 63-28-39;
Управління енергетики та заповідної справи (0542) 63-28-29

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником Департаменту екології та охорони природних ресурсів, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва. 

ПРИВІТАЛИ ЗІ СКЛАДЕННЯМ ПРИСЯГИ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ

Публічно 1 листопада 2021 року Присягу державного службовця у присутності своїх колег - працівників Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації - склав головний спеціаліст відділу енергетики та надрокористування управління енергетики та заповідної справи Департаменту Дмитро Лещенко.

З цією важливою подією у професійному житті молодого фахівця вітали працівники Департаменту.

«Саме від моменту складення Присяги особа набуває статусу державного службовця, який накладає на особу чимало обмежень та вимагає дотримання вимог антикорупційного законодавства України, - розповіла начальник відділу управління персоналом, правового забезпечення, контролю та організаційної роботи Департаменту Вікторія Вілінська. - В нашому колективі молоді люди, які вирішують розпочати свою трудову діяльність у Департаменті, складають Присягу державного службовця з дотриманням вимог Закону».

Підписаний текст Присяги є складовою особової справи державного службовця. Про складення присяги робиться запис у трудовій книжці державного службовця.