Департамент захисту довкілля та природних ресурсів  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40000 

Приймальня: (0542) 70-09-55;

Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності: (0542) 70-09-56;

Управління природних ресурсів та заповідної справи: (0542) 70-09-51.

Номер «гарячої лінії»:

+380996467859 

E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30; 

п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Україна відзначає День Соборності та Свободи

Департамент екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації долучився до урочистостей з нагоди святкування на Сумщині Дня Соборності та Свободи України та покладання квітів до пам`ятника Тарасу Шевченку, вшанував пам'ять Героїв, що віддали життя за свободу і цілісність України, також працівники Департаменту відвідали благодійний концерт «Схід і Захід разом» у Сумській обласній філармонії.

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель.

Щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які боролися за обєднання усіх національно-демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

«Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення України, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу всім вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її народу»,- з такими словами привітання звернувся до земляків начальник управління паливно-енергетичного комплексу та раціонального використання природних ресурсів Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації Євген СУПРУН.