Департамент захисту довкілля та природних ресурсів  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40000 

Приймальня: (0542) 70-09-55;

Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності: (0542) 70-09-56;

Управління природних ресурсів та заповідної справи: (0542) 70-09-51.

Номер «гарячої лінії»:

+380996467859 

E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30; 

п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Міжнародний форум «Довкілля для України»

22-24 квітня 2015 року в м. Києві має відбудеться черговий Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». 

Організаторами Форуму виступають міністерство екології та природних ресурсів України і група компаній «ЕКСПО», зокрема Український центр міжнародних виставок, конференцій та форумів, компанія, яка впродовж всіх років існування Міжнародного екологічного форуму виконувала обов`язки генерального розпорядника цього масштабного екологічного заходу.

Традиційно Форум відбувається за підтримки Кабінету міністрів України і з року в рік розширює тематику Міжнародної виставки «Довкілля» та конференц-програму. Враховуючи актуальність розширення звязків у сфері природоохоронного співробітництва, Міністерство екології та природних ресурсів України підтримує проведення Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України», який сприятиме подальшому розвитку в Україні екологічно орієнтованого суспільства, відкриє нові можливості для здійснення інвестиційних проектів і стане важливим кроком на шляху до стабілізації та поліпшення стану природного середовища та збереження довкілля. Форум надає можливість українським учасникам виставки розширити коло спілкування з іноземними підприємствами, представниками бізнесу та громадськості.

До участі у заходах Міжнародного екологічного форуму запрошуються всі небайдужі представники громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, науки, освіти та бізнесу області, які бажають поділитися своїм досвідом та вмотивовані до розвитку та налагодження партнерств щодо поліпшення стану довкілля в Україні.