Департамент захисту довкілля та природних ресурсів  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40000 

Приймальня: (0542) 70-09-55;

Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності: (0542) 70-09-56;

Управління природних ресурсів та заповідної справи: (0542) 70-09-51.

Номер «гарячої лінії»:

+380996467859 

E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30; 

п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Підготовка до відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації 06 та 07 травня відбулася робоча поїздка працівників Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації до міст та районів області для контролю за станом реалізації державної політики в усіх сферах життєдіяльності міст і районів Сумської області, а також благоустроєм територій, пам`ятників, меморіалів, проведення посівної кампанії.

У роботі взяли участь директор Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації Микола РИБЕНЧУК, начальник управління агропромислового розвитку Сумської районної державної адміністрації Григорій ПАРХОМЕНКО, керівник Сумського районного центру зайнятості ЧИКАЛОВ Сергій, головний спеціаліст з питань внутрішньої політики Сумської РДА Ольга КАЛЮЖНА, головний інженер КП «Спецкомбінат» Сумської міської ради БОЙКО Віталій та головний інженер КП «Зеленбуд» Сумської міської ради ЕРГАШОВА Олена.

У ході поїздки було встановлено, що загалом на території Сумського району знаходяться 70 пам`яток культурної спадщини. У рамках проведення заходів щодо відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі приведені до належного стану 49 братських могил, 22 місця почесних поховань, 8 меморіальних комплексів.

У Сумському районі проводиться планомірна робота з упорядкування територій населених пунктів, поліпшення їх благоустрою та озеленення, утримання в належному санітарному стані прибережних територій  водних  об’єктів. Так, спільно з місцевим центром зайнятості була організована та проведена робота з благоустрою та упорядкування меморіальних комплексів, місць почесних поховань та братських могил, зокрема у селі Червона Діброва, де поховані понад 200 бійців різних національностей, які загинули в серпні 1943 року в боях з німецько-фашистськими загарбниками. На цей час встановлені імена полеглих солдатів, проведено реконструкцію пам`ятника та облаштування прилеглої до нього території. Населенням району проведена робота з упорядкування, у тому числі приведення в належний естетичний та санітарний стан, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення. Загалом за час проведення у Сумському районі щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» було прибрано 39 парків та скверів, 81 дитячий та спортивний майданчик, ліквідовано 36 несанкціонованих сміттєзвалищ. До участі в толоках залучено 984 особи, з яких 854 ­ учнівська молодь.

У місті Суми КП «Спецкомбінат» спільно з КП «Зеленбуд» здійснено капітальні та поточні ремонти, прибирання, фарбування та миття пам’ятників, викошування трави, збір і вивіз сміття, весняне підживлення газонів, встановлення природоохоронних знаків, створення квітково-декоративних композицій, оформлення вертикального озеленення, утримання обєктів ПЗФ, покращення естетичного вигляду вулиць нашого міста. Завдяки спільній і злагодженій роботі влади та громадськості всі території та обэєкти приведені в належний санітарний стан.