Департамент захисту довкілля та природних ресурсів  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40000 

Приймальня: (0542) 70-09-55;

Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності: (0542) 70-09-56;

Управління природних ресурсів та заповідної справи: (0542) 70-09-51.

Номер «гарячої лінії»:

+380996467859 

E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30; 

п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Презентація Деснянського біосферного резервату

У музеї археології Національного заповідника «Глухів» 15-19 червня відбулася виставка, присвячена презентації Деснянського біосферного резервату ЮНЕСКО. 

У приміщенні на пересувних стендах відвідувачі мали можливість ознайомитися із природою біосферного резервату, його історико-культурними особливостями. Фахівцями Національного природного парку «Деснянсько-Старогутський» були проведені ігрові заняття зі школярами та студентами, працювала відеотека. Для учнів початкових класів організовано заняття на тему «Як рослини мандрують світом». Після вступної частини дві команди в пізнавально-ігровій формі дедуктивним методом визначали ознаки насіння та плодів рослин до польоту та мандрів у шлунку тварин. Перші мали бути легкими і мати якщо не форму парашутиків, то бути легкими і схожими на крило. Куди комфортніше мандрувати в утробі тварин! Однак для цього потрібно «платити» смачними і привабливими плодами, а ще бути невеличкими і гладенькими, щоб у горлі не застрягнути.

Першокурсники місцевого педуніверситету отримали нову інформацію про Деснянський біосферний резерват та вчилися складати колекції і оцінювати їх. Захід пройшов у невимушеній творчій атмосфері, а учасники мали змогу продуктивно попрацювати та розширити свої знання.