Департамент захисту довкілля та природних ресурсів  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40000 

Приймальня: (0542) 70-09-55;

Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності: (0542) 70-09-56;

Управління природних ресурсів та заповідної справи: (0542) 70-09-51.

Номер «гарячої лінії»:

+380996467859 

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30; 

п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

8 травня Україна разом з усім цивілізованим світом відзначає перемогу над нацизмом та вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні 1939-1945 років. Ця дата – про пам’ять і застереження, про страшну ціну й непоправні наслідки війни.

УРОЧИСТЕ СКЛАДАННЯ ПРИСЯГИ НОВОПРИЗНАЧЕНИМ ДЕРЖАВНИМ СЛУЖБОВЦЕМ

Сьогодні, 01.05.2024 в Департаменті захисту довкілля та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації урочисто склала Присягу державного службовця Котельницька Тетяна Володимирівна, яка вперше призначена на державну службу.

РОЗПОЧАТО РОБОТИ З РОЗРОБКИ МІСЦЕВИХ ПЛАНІВ УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ

 

Законодавство у сфері управління відходами вимагає впровадження ефективної системи управління відходами, яка відповідає європейським принципам. На першому етапі одним із першочергових завдань є розроблення місцевих планів управління відходами, які враховуватимуть потреби громад, узгоджуватимуться з регіональними планами управління відходами та відповідатимуть Національній стратегії управління відходами в Україні до 2030 року.

ВІТАЄМО З РІЧНИЦЕЮ! 27 КВІТНЯ 2009 РОКУ СТВОРЕНО ГЕТЬМАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК!

Національні природні парки – одна з категорій природно-заповідних територій, які широко поширена в світі. Це досить великі території, на яких охорона природи поєднується з туризмом, екологічним вихованням, відпочинком на природі. Людина в національних парках зберігає природу і водночас спілкується з нею, пізнає її закони. В багатьох країнах національні парки є своєрідними символами країни, місцями, де виховується любов до природи і бажання її захистити, зберегти.

 

ФАХІВЦЯМИ ДЕПАРТАМЕНТУ ВЗЯТО УЧАСТЬ У КРАЄЗНАВЧІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Фахівці Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації взяли участь в онлайн конференції, присвяченій 15 річниці створення Гетьманського національного природного парку «Унікальне природне надбання Сумського краю», що була організована 23 квітня КЗСОР «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека».

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МАТЕРІ-ЗЕМЛІ

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний день Матері-Землі. Свято встановлено Генеральною Асамблеєю ООН в 2009 році (резолюція №A/RES/63/278). У резолюції наголошується, що термін «Мати-Земля» загальноприйнятий у багатьох країнах, він відображає залежність між планетою, її екосистемами і людиною. Також день Землі відзначають у день весняного рівнодення, щоб відзначити момент, коли починається весна (у Північній півкулі) або осінь (у Південній).