Департамент захисту довкілля та природних ресурсів  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40000 

Приймальня: (0542) 70-09-55;

Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності: (0542) 70-09-56;

Управління природних ресурсів та заповідної справи: (0542) 70-09-51.

Номер «гарячої лінії»:

+380996467859 

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30; 

п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Бережімо водно-болотні угіддя для майбутнього покоління!

2 лютого на базі Боромлянського НВК Тростянецького району було проведено захід для учнів 8 та 11 класів на тему «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього», який підготували та провели головний спеціаліст відділу з питань нафтогазового комплексу, геології та надрокористування Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації В`ячеслав БЕРДНІКОВ та начальник відділу Боромлянського міжрайонного управління водного господарства КУЦЕНКО Віталій.

На заході діти відкрили для себе багато нового та цікавого. Із розповідей гостей  дізналися, що основною метою відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь є підвищення обізнаності людей щодо взаємозалежності між водою і водно-болотними угіддями, забезпечення справедливого розподілу води між різними групами користувачів цих ресурсів. Водно-болотні угіддя важливі для забезпечення людства прісною водою, очищення та фільтрації поверхневих вод, поповнення водоносних горизонтів. Ці угіддя годують людство-їх використовують для рибальства і сільського господарства протягом тисячоліть, вони забезпечують відновлюваними природними ресурсами для народних промислів, будівництва та опалення. Щороку кожне водно-болотне угіддя дає життя сотням ссавців, тисячам птахів, мільйонам риб, мільярдам комах. Щомиті існування численних живих істот, у тому і наше, залежить від водно-болтних угідь. 33 водно-болотні угіддя України визнані як такі, що мають міжнародне значення і важливі для збереження екологічної рівноваги та біорізноманіття у глобальному світовому маштабі.

Реалізація на практиці пріоритетів щодо поліпшення збереження водно-болотних угідь можлива лише за умови об’єднання зусиль усіх державних та недержавних установ та організацій, всього населення країни. «Сподіваємося, що Ви приєднаєтеся до нас і зробите свій внесок у збереження та відтворення надзвичайно цінних для нашого майбутнього водно-болотних угідь!»,-зазначив В`ячеслав БЕРДНІКОВ.