Департамент захисту довкілля та природних ресурсів  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40000 

Приймальня: (0542) 70-09-55;

Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності: (0542) 70-09-56;

Управління природних ресурсів та заповідної справи: (0542) 70-09-51.

Номер «гарячої лінії»:

+380996467859 

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30; 

п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Шановні працівники водогосподарств!

Прийміть щирі сердечні вітання з нагоди Дня працівників водного господарства України! Своєю наполегливою працею Ви на високому професійному рівні реалізуєте державну політику в сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів країни, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків.

Більшості людей відомо, що життя зародилося у воді і вже звідти розповсюджується по всій землі. Кожній живій істоті на нашій планеті в більшій чи меншій мірі потрібна життєдайна волога. Сьогодні вже очевидно, що забезпеченість водними ресурсами є однією з найголовніших передумов існування та сталого розвитку суспільства. Адже вода забезпечує три найважливіших для людства функції: виробництво продовольства, виробництво енергії та промислової продукції і побутове водоспоживання. Тобто, вода необхідна у всіх сферах життя.

У цей святковий день бажаємо Вам всього самого найкращого! Успіхів Вам, здоров`я, щастя, родинного затишку та професійних досягнень. Хай Ваша праця сприяє тому, щоб ріки були чистими і повноводними, водні ресурси використовувались з максимальною ефективністю, а меліорований гектар працював з повною віддачею, забезпечуючи щедрі врожаї.