Департамент захисту довкілля та природних ресурсів  Сумської обласної державної адміністрації

м. Суми, майдан Незалежності, 2, 40000 

Приймальня: (0542) 70-09-55;

Управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності: (0542) 70-09-56;

Управління природних ресурсів та заповідної справи: (0542) 70-09-51.

Номер «гарячої лінії»:

+380996467859 

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30; 

п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

Щорічно 23 червня в Україні відзначається професійне свято – День Державної служби. Свято відзначається згідно Указу Президента України  з 2003 року, зважаючи на роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави.

До державних службовців висуваються високі вимоги щодо професіоналізму та компетентності, організованості,  моральних якостей та етичної поведінки, постійного професійного та особистісного розвитку.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню непросту роботу. Завдяки державним службовцям в країні забезпечується стабільність, надійність, конституційний устрій.

У професійне свято прийнято відзначати найкращих працівників державної служби. За сумлінну працю в органах державної виконавчої влади, зразкове виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм відзначено трьох фахівців Департаменту.  

Вітаємо колег з визнанням та бажаємо натхнення у щоденних справах, подальшої плідної праці, успіхів у професійній та особистій сфері!

Вітаємо всіх державних службовців з професійним святом та бажаємо невичерпної енергії, мудрості, нових звершень у роботі, а також заслуженої шани та вдячності! Зичимо вам міцного здоров’я, злагоди та благополуччя. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Нехай ваша праця буде успішною і важливою для розвитку нашої держави!

Мирного неба та процвітання Україні!